Zespół

Paweł Kotala

Dyrektor Handlowy

  
  
  

pawel.kotala@as-pl.com

+48 58 323 87 66

+48 508 142 227

pkotala

Konrad Paciorek

Analityk Biznesowy

  
  

konrad.paciorek@as-pl.com

+48 58 323 87 63

+48 797 590 753

konrad.paciorek1

Europa Centralna, Wschodnia i Azja

Kamil Olejniczak

Regionalny Dyrektor Handlowy

Europa Centralna, Wschodnia i Azja

  
  

kamil.olejniczak@as-pl.com

+48 58 323 87 88

+48 797 590 754

kamil_auto-starter

Jacek Sadowski

Starszy Specjalista ds. Handlowych

Europa Centralna, Wschodnia i Azja

  
  

jacek.sadowski@as-pl.com

+48 58 323 87 91

+48 721 369 330

jacek.sadowski.as

Adam Mroczyński

Starszy Specjalista ds. Handlowych

Europa Centralna, Wschodnia i Azja

  
  
  

adam.mroczynski@as-pl.com

+48 58 323 87 98

+48 533 323 411

live:adam.mroczynski

Marta Wróblewska

Starszy Specjalista ds. Handlowych

Europa Centralna, Wschodnia i Azja

  
  

marta.wroblewska@as-pl.com

+48 58 323 87 97

+48 533 323 246

martaautostarter

Marta Bartusik

Specjalista ds. Handlowych

Europa Centralna, Wschodnia i Azja

  
  

marta.bartusik@as-pl.com

+48 58 323 87 99

+48 533 323 354

marta.bartusik.as

Diana Kizym

Specjalista ds. Handlowych

Europa Centralna, Wschodnia i Azja

  
  
  
  

diana.kizym@as-pl.com

+48 58 328 76 01

+48 531 361 381

live:diana.kizym

Iryna Obrezkova

Specjalista ds. Handlowych

Europa Centralna, Wschodnia i Azja

  
  
  
  

iryna.obrezkova@as-pl.com

+48 58 328 76 71

+48 517 070 748

iryna.obrezkova@as-pl.com

Agnieszka Podwałka

Specjalista ds. Handlowych

Europa Centralna, Wschodnia i Azja

  
  

agnieszka.podwalka@as-pl.com

+48 58 323 87 68

+48 533 470 211

agnieszka.podwalka-as

Sebastian Wrębski

Opiekun Regionu

Polska Południowa

  

Piotr Gumkowski

Opiekun Regionu

Polska Północno Wschodnia

  

Europa Zachodnia i Ameryka

Monika Gilis - Siek

Regionalny Dyrektor Handlowy

Europa Zachodnia i Ameryka

  
  
  

monika.gilis-siek@as-pl.com

+48 58 323 87 96

+48 533 323 806

live:monika.gilis-siek

Joanna Okulicz

Menadżer ds. Klientów Kluczowych

Hiszpania

  
  
  

Łukasz Peters

Starszy Specjalista ds. Handlowych

Europa Zachodnia i Ameryka

  
  
  

lukasz.peters@as-pl.com

+48 58 323 87 92

+48 885 266 000

lukaszautostarter

Aleksandra Beskow

Starszy Specjalista ds. Handlowych

Europa Zachodnia i Ameryka

  
  
  
  

aleksandra.beskow@as-pl.com

+48 58 323 87 94

+48 533 323 281

aleksandra.drifkowska.as

Dorota Warszińska

Specjalista ds. Handlowych

Europa Zachodnia i Ameryka

  
  
  

dorota.warszinska@as-pl.com

+48 58 328 76 51

+48 536 155 223

Dorota Warszińska

Agata Martinka

Specjalista ds. Handlowych

Europa Zachodnia i Ameryka

  
  

agata.martinka@as-pl.com

+48 58 328 76 52

+48 534 650 833

live:agata.martinka

Europa Południowa i Afryka

Maria Kotala-Thrun

Regionalny Dyrektor Handlowy

Europa Południowa i Afryka

  
  
  
  

maria.kotala-thrun@as-pl.com

+48 58 323 87 95

+48 533 323 276

mariaautostarter

Izabela Stella Pachla

Menadżer ds. Klientów Kluczowych

Włochy

  
  

Aleksandra Zarzecka

Starszy Specjalista ds. Handlowych

Europa Południowa i Afryka

  
  
  

aleksandra.zarzecka@as-pl.com

+48 58 323 87 83

+48 533 323 925

aleksandra.orlowska.as

Grzegorz Barwiński

Starszy Specjalista ds. Handlowych

Europa Południowa i Afryka

  
  

grzegorz.barwinski@as-pl.com

+48 58 323 87 70

+48 533 615 900

live:grzegorz.barwinski

Aneta Kruk

Starszy Specjalista ds. Handlowych

Europa Południowa i Afryka

  
  
  

aneta.kruk@as-pl.com

+48 58 323 87 87

+48 533 323 279

live:aneta.kruk_1

Mateusz Chmielewski

Specjalista ds. Handlowych

Europa Południowa i Afryka

  
  

Joanna Stawowczyk

Specjalista ds. Handlowych

Włochy

  
  

Bartosz Brauer

Młodszy Specjalista ds. Handlowych

Europa Południowa i Afryka

  
  

bartosz.brauer@as-pl.com

+48 58 328 76 73

+48 531 170 091

bartosz.brauer@as-pl.com

Wielka Brytania, Irlandia, Australia & Oceania

Kevin Sharp

Regionalny Dyrektor Handlowy

Wielka Brytania, Irlandia, Australia & Oceania

  

Łukasz Witek

Młodszy Specjalista ds. Handlowych

Wielka Brytania, Irlandia, Australia & Oceania

  
  

lukasz.witek@as-pl.com

+48 58 328 76 72

+48 531 157 645

lukasz.witek@as-pl.com

…oraz inni wartościowi członkowie naszego zespołu.